UUDISED

Lääne-Virumaa orienteerumiskolmapäevakute sarjas on toimunud kuus osavõistlust. Järgmine kolmapäevak toimub 12.08.2020 Miilas. Võistluskeskus  on kavandatud vanale metsavahikohale Miila kaardil. Tähistus algab Lavi allikalt(sama tee, mis kevadisel Miila päevakul).2020 hooajal on kavas 14. päevakut. Päevakute toimumiskohad on nähtavad päevakute lehel ja samuti on sealt leitav kogu kolmapäevakuga seotud informatsioon. Veebilehelt on hea vaadata ka  võistluskeskuse asukohakordinaate. Samuti avaldame seal ametlikud tulemused ja vaheajad.

Päevaku jooksvaid tulemusi on võimalik jälgida siit.

Võimalike kontaktide vähendamiseks palume päevaku osalustasu klubile tasuda ülekandega.

Rakvere Orienteerumisklubi  -Swedbank EE182200001120223575, selgituseks palume märkida päevak ja kelle eest.

Tuleb arvestada, et COVID-19 on viirus, mis levib inimeselt inimesele piisknakkusena ja seega lubame kolmapäevakule osalema ainult terved inimesed. Korraldajatel on õigus haigusnähtudega isikute (nii võistlejate kui ka võistluste korraldajate) võistlustel osalemine keelata. Võistluse korraldajal on õigus haigusnähtudega isik ja temaga kokku puutunud isik või isikud ära saata.
Kolmapäevakul tuleb  järgida 2 + 2 reeglit (grupis tuleb teistega hoida vähemalt 2- meetrist vahet). 
Päevakul osalejad peavad vältima kätlemist, kallistamist ja muid otseseid kontakte, et takistada võimalikku piisknakkuse edasikandumist.

EOP_logo.jpg
EOL_logo.jpg

© 2020 Rakvere Orienteerumisklubi

Kulka_logo_must_kesk.jpg