UUDISED

Lääne-Virumaa orienteerumiskolmapäevakute sarjas on toimunud kaksteist osavõistlust. Järgmine kolmapäevak toimub 23.09.2020 uuel Roodevälja kaardil. Võistluskeskus  asub Vaala keskuse kõrval asuva autopesula juures. Eraldi tähistuste ei ole. Seoses päevavalguse vähenemisega on start on avatud 16.30-18.30. 

2020 hooajal on kavas 14. päevakut. Päevakute toimumiskohad on nähtavad päevakute lehel ja samuti on sealt leitav kogu kolmapäevakuga seotud informatsioon. Veebilehelt on hea vaadata ka kolmapäevakute  võistluskeskuste asukohakordinaate ja samuti avaldame seal ametlikud tulemused ja vaheajad.

Päevaku jooksvaid tulemusi on võimalik jälgida siit.

NB ! Paraleelselt viimase kolmapäevakuga 30.09.2020 toimuvad Lääne-Virumaa meistrivõistlused orienteerumisjooksus

Võimalike kontaktide vähendamiseks palume päevaku osalustasu klubile tasuda ülekandega.

Rakvere Orienteerumisklubi  -Swedbank EE182200001120223575, selgituseks palume märkida päevak ja kelle eest.

Tuleb arvestada, et COVID-19 on viirus, mis levib inimeselt inimesele piisknakkusena ja seega lubame kolmapäevakule osalema ainult terved inimesed. Korraldajatel on õigus haigusnähtudega isikute (nii võistlejate kui ka võistluste korraldajate) võistlustel osalemine keelata. Võistluse korraldajal on õigus haigusnähtudega isik ja temaga kokku puutunud isik või isikud ära saata.
Kolmapäevakul tuleb  järgida 2 + 2 reeglit (grupis tuleb teistega hoida vähemalt 2- meetrist vahet). 
Päevakul osalejad peavad vältima kätlemist, kallistamist ja muid otseseid kontakte, et takistada võimalikku piisknakkuse edasikandumist.

EOP_logo.jpg
EOL_logo.jpg

© 2020 Rakvere Orienteerumisklubi

Kulka_logo_must_kesk.jpg