top of page
  • Writer's picturerakvereok

Meistrid jooksevad ilma kompassita. Teatevõistkonna edu.

Eesti meistrivõistlused orienteerumisjooksus jätkusid Võrumaal Katõsillamõtsas lühiraja ja põhiklasside teatevõistlusega. Rakvere orienteerumisklubile olid need võistlused edukad. Lühirajalt saime mitu medalit. Meesjuunioride M20 klassis näitas head jooksu Ossi-Rasmus Priks, kes võitis kindlat. Võidule lisab väärtust, et enamus rajast jooksis Ossi ilma kompassita kuna see lagunes raja esimeses pooles kukkumisel.Naisjuunioride N20 klassis sai Liis-Marii Kaso 3. koha. Veteranidest võitis Olle Kärner M45 võistlusklassi ja Marje Venelaine oli N45 võistlusklassis 2.

Head jooksud tegid M14 klassis ka Holger ja Thomas Kruusma olles neljas ja viies. Meeste põhiklassis jooksid hästi Priit Randman ja Tõnis Laugesaar, olles vastavalt seitsmes ja üheksas.

Pühapäeval joostud teatevõistlusel olime esindatud ainult meeskonnaga. Eelmisel aastal saavutas võistkond pronksmedali ja ka sellel aastal oli lootus sekkuda medalite jagamisse. Avavahetust jooksis traditsiooniliselt Priit Randman, kes andis vahetuse üle kuuendana (+7.01). Teises vahetuses kergitas Tõnis Laugesaar võistkonna neljandaks (+7.09). Viimases vahetuses jooksis Ossi-Rasmus Priks Saue Tammedega 1.18 kaotuse raja esimesel kolmandikul kinni ja edasi liiguti tammede ankru, vanameister Peeter Pihliga koos. Pronksmedali saatus otsustati eelviimasest punktist väljajooksul, kui Peeter jooksis põhjasuunas ja Ossi suunaga viimasesse. Viimase punkti raiesmikule jõudis Ossi veidi ennem ja sellega oli pronksmedal Rakvere OK meestele vormistatud.27 views

Коментарі


bottom of page