top of page
  • Writer's picturerakvereok

Jüriööjooksult 4. koht

62. korda toimunud teatevõistluselt sai meie klubi võistkond 4. koha. Võistluse käigus meie võistkonna koht pidevalt paranes. Avavahetust jooksis Priit Randman, kes lõpetas 14. Teist vahetust jooksis Kelly Vildek, kes tõstis võistkonna 10. Kolmandas vahetuses tegi kindla soorituse Tônis Laugesaar, olles vahetuse üleandmisel tõstnud klubi juba 7. kohale. Neljandas vahtuses sai Liis-Marii Kaso joosta enamus raja neljaliikmelises grupis ja andis vahetuse üle 8. kohal. Meie viimase vahetuse jooksja Ossi Rasmus Priks sai raja esimeses pooles koos Peko 2 võistkonna ankruga teistel võistkondadel eest. Raja teisel poolel sai Ossi Peko 2 võistkonnal eest ja tõi klubi võistkonna neljandana finiŝisse. Klubi parimaks tulemuseks on 2019. aasta 3. koht. Kolmanda koha sai 1987. aastal ka tollane Kadrina EPT võistkond.