EMV öine tavarada 2017 08.09.2017
Öine tavarada
8.09.2017 Palmse (Mait Tõnisson)
M16  M18  M20  M21  M35  M40  M45  M50  M55  M60  M65  M70 
N16  N18  N20  N21  N35  N45  N55  N65 

M16
5040m 15KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Hando Allmann             Võru/Võru spord 00:43.54  00:43.54   
   2. Sander Pritsik            Rakv            00:45.48     +1:54   
   3. Aleksander Kepler         Kobras/Põlva Sp 00:49.07     +5:13   
   4. Martin Erik Maripuu       Kobras/Põlva Sp 00:52.57     +9:03   
   5. Markus Sulg               JOKA            00:56.12    +12:18   
   6. Raiko Marrandi            JOKA            00:56.43    +12:48   
   7. Emil Eensaar              Tartu SUKL      00:59.18    +15:24   
   8. Mihkel Mahla              Peko            00:59.49    +15:54   
   9. Siim Turban               Rakv            01:04.26    +20:32   
  10. Dainis Männiste           Kobras/Põlva Sp 01:07.52    +23:57   
  11. Mattias Maidla            Kobras/Põlva Sp 01:12.13    +28:19   
      Samuel Kolsar             Kobras/Põlva Sp Ei start             
      Tõnis Jäädmaa             Võru/Võru spord Ei start             
M18
6900m 15KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Kaarel Vesilind           SRD             00:54.41  00:54.41   
   2. Alex Treier               Võru/Võru spord 01:03.41     +8:59   
   3. Kiur Erik Eensaar         Ilves           01:05.07    +10:25   
   4. Andres Rõõm               Ilves/Tartu SUK 01:05.36    +10:55   
   5. Villu Serv                Kobras/Põlva Sp 01:22.14    +27:32   
   6. Raido Kiss                Võru            01:27.30    +32:48   
   7. Kristo Sirk               Kobras/Põlva Sp 01:42.05    +47:24   
      Kristofer Pähklepa        Kobras          Puuduv KP            
      Jarmo Kaasiku             JOKA            Ei start             
M20
7200m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Oliver Kütt               Ilves           01:01.15  01:01.15   
   2. Lauri Pähn                Võru/Võru spord 01:06.02     +4:47   
   3. Jasper Ainjärv            JOKA            01:46.39    +45:24   
      Tomi-Andre Piirmets       West            Ei start             
M21
10420m 24KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Sander Vaher              EKJ SK          01:10.11  01:10.11   
   2. Andreas Kraas             Tammed          01:14.57     +4:45   
   3. Silver Eensaar            Kobras          01:14.59     +4:47   
   4. Kristo Heinmann           Ilves           01:17.04     +6:52   
   5. Uku-Laur Tali             KEKRSK          01:19.55     +9:43   
   6. Rene Post                 Kobras          01:24.55    +14:43   
   7. Rain Eensaar              EKJ SK          01:25.15    +15:03   
   8. Andres Saetalu            Tammed          01:25.59    +15:47   
   9. Tanel Papp                Võru            01:26.24    +16:13   
  10. Mati Tiit                 Ilves           01:32.33    +22:21   
  11. Reimo Liiv                Tammed          01:38.11    +27:59   
  12. Andreas Aadli             Tammed          01:44.03    +33:52   
  13. Johannes Ehala            JOKA            01:59.21    +49:09   
  14. Hannes Poolamets          Tammed          02:00.32    +50:20   
  15. Sergey Seleznev           SRD             02:04.21    +54:09   
  16. Kristjan Täll             KEKRSK          02:25.10    +74:58   
      Ats Sõnajalg              KEKRSK          Katk                 
      Margus Mäll               Otepää jooksutu Ei start             
      Michael Raer              SRD             Ei start             
      Priit Randman             Rakv            Ei start             
M35
8280m 19KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Alar Viitmaa              Lehola          01:08.48  01:08.48   
   2. Tiit Poopuu               JOKA            01:11.33     +2:45   
   3. Mati Mägi                 HOK             01:12.49     +4:01   
   4. Kaarel Kallas             JOKA            01:13.39     +4:50   
   5. Toomas Marrandi           JOKA            01:17.28     +8:39   
   6. Lauri Lahtmäe             Kape            01:22.06    +13:18   
   7. Sander Mirme              Võru            01:23.03    +14:14   
   8. Sixten Sild               Võru            01:23.22    +14:34   
   9. Martin Kaup               LSF PT          01:24.29    +15:41   
  10. Marko Külaots             Tammed          01:30.35    +21:46   
  11. Alar Alajaan                              01:34.43    +25:54   
  12. Mattis Alliksoo           12.7mm          01:37.02    +28:13   
      Ott Rakkaselg             HOK             Ei start             
      Heiti Hallikma            Võru            Ei start             
M40
7380m 20KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Ain Fjodorov              Peko            01:01.25  01:01.25   
   2. Tõnis Kruusmaa            Rakv            01:06.05     +4:40   
   3. Kaupo Järve               LSF PT          01:07.38     +6:13   
   4. Margus Marrandi           JOKA            01:07.52     +6:27   
   5. Mati Korrol               Mercury         01:09.06     +7:40   
   6. Alar Abram                Tammed          01:09.14     +7:49   
   7. Ilmar Udam                JOKA            01:11.22     +9:57   
   8. Lauri Beilmann            Tammed          01:13.24    +11:58   
   9. Meelis Merenäkk           Rae             01:14.49    +13:23   
  10. Arthur Raichmann          LSF PT          01:17.40    +16:15   
  11. Tarmo Klaar               Ilves           01:23.17    +21:52   
  12. Heno Ivanov               Tartu           01:23.25    +21:59   
  13. Andres Käver              SK100           01:51.13    +49:47   
      Silvar Savolainen         korp! Leola     Katk                 
      Lauri Tarlap              Greenbox        Katk                 
      Indrek Mahla              Peko            Puuduv KP            
      Tanel Kannel              Rae             Ei start             
      Rünno Sulg                LSF PT          Ei start             
M45
7200m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Armo Hiie                 Kape            01:01.23  01:01.23   
   2. Randy Korb                Peko            01:03.17     +1:53   
   3. Paavo Rõigas              Peko            01:15.40    +14:17   
   4. Sven Rea                  TON             01:16.21    +14:58   
   5. Allar Padari              HOK             01:16.56    +15:32   
   6. Raivo Laanemets           TON             01:17.39    +16:16   
   7. Mart Ostra                Nõmme           01:20.12    +18:48   
   8. Toomas Talumaa            HOK             01:31.34    +30:10   
   9. Vladislav Pahhomenkov     SRD             01:32.05    +30:41   
  10. Olavi Loo                 West            01:32.12    +30:49   
  11. Lauri Olli                LSF PT          01:34.50    +33:27   
      Gert Saamann              JOKA            Ei start             
      Andrei Nikitin            SRD             Ei start             
      Margus Klementsov         Mercury         Ei start             
M50
6210m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Taivo Tali                KEKRSK          01:01.50  01:01.50   
   2. Tiit Riisalo              EROK            01:09.37     +7:46   
   3. Urmas Sulaoja             Jõhvikas        01:13.11    +11:20   
   4. Raivo Pellja              JOKA            01:15.58    +14:08   
   5. Ülo Viru                  Orvand          01:29.53    +28:03   
   6. Lauri Leppik              TAOK            01:43.45    +41:54   
      Andy Karjus               Võru            Ei start             
      Pear Post                 Kobras          Ei start             
M55
6210m 16KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Tiit Tali                 Ilves           01:10.31  01:10.31   
   2. Mati Preitof              KEKRSK          01:12.13     +1:42   
   3. Raul Laas                 JOKA            01:17.25     +6:53   
   4. Kalev Ruberg              Saku            01:37.34    +27:03   
      Maido Kaljur              Harju KEK       Puuduv KP            
      Matti Betlem              JOKA            Puuduv KP            
      Mihkel Nahkur             Jõhvikas        Ei start             
      Urmas Tammemäe            Orvand          Ei start             
M60
4670m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Kaljo Julge               Kape            00:54.25  00:54.25   
   2. Rein Rooni                Orvand          00:55.46     +1:20   
   3. Jüri Rokko                SK RT           00:58.19     +3:53   
   4. Arne Sammel               Lehola          01:02.38     +8:12   
   5. Jüri Merirand             Otepää          01:03.11     +8:45   
   6. Kalmer Keevend            JOKA            01:08.08    +13:42   
   7. Heini Tammik              Kape            01:10.32    +16:07   
   8. Udo Lüüs                  Ilves           01:15.00    +20:34   
   9. Aimur Raudsepp            JOKA            01:25.13    +30:47   
M65
3870m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Tiit Ploompuu             Jõhvikas        01:02.28  01:02.28   
   2. Kai Willadsen             TON             01:02.39     +0:11   
   3. Rein Kriks                Rakv            01:05.20     +2:52   
M70
3430m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Peep Koppel               Koop            00:42.36  00:42.36   
   2. Mati Kallemets            Okas            00:55.28    +12:52   
   3. Enn Aedna                 West            01:00.24    +17:48   
   4. Agu Koppa                 Jõhvikas        01:04.50    +22:14   
   5. Mati Poom                 TON             01:11.48    +29:12   
   6. Rein Küttim               Orion           01:34.17    +51:41   
   7. Martin Tõrra              Kobras          01:40.43    +58:06   
   8. Vaabo Annus               Orion           02:08.55    +86:19   
N16
3850m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Johanna Laanoja           Kobras/Põlva Sp 00:41.43  00:41.43   
   2. Lorely Kõrvel             Kobras/Põlva Sp 00:49.24     +7:41   
   3. Siiri Talts               HOK             00:50.07     +8:24   
   4. Anita Laanejõe            Võru/Võru spord 00:57.58    +16:15   
   5. Anete Saar                Kobras/Põlva Sp 00:58.18    +16:35   
   6. Anastasija Pahhomenkova   SRD             00:59.31    +17:48   
   7. Eliise Kesküla            HOK             01:00.31    +18:48   
   8. Brigitte Panker           Ilves           01:00.33    +18:50   
   9. Maria Eller               HOK             01:04.14    +22:31   
  10. Kristina Haug             Võru/Võru spord 01:11.58    +30:15   
  11. Greta-Maria Pisarev       Jõhvikas        01:19.19    +37:36   
  12. Geteli Hanni              Kobras/Põlva Sp 01:21.45    +40:02   
  13. Birgit Rõõm               Ilves           01:24.45    +43:01   
  14. Kairiin Märtson           Kobras/Põlva Sp 01:25.02    +43:19   
  15. Maire Pärn                Ilves           01:43.12    +61:29   
      Aigi Einmaa               Rakv            Puuduv KP            
      Evely Ostrov              Kobras/Põlva Sp Ei start             
N18
4670m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Teele Telgma              Tammed          00:42.53  00:42.53   
   2. Kristel Kõivo             Peko            00:51.19     +8:26   
   3. Birgit Russka             Kobras/Põlva Sp 00:58.09    +15:16   
   4. Laura-Liis Kütt           Kobras/Põlva Sp 00:59.18    +16:25   
   5. Kaisa Rooba               Rakv            01:01.08    +18:15   
   6. Kati Iher                 Võru            01:10.44    +27:50   
      Marie Anna Blehner        West/ Pärnu Spo Ei start             
N20
5040m 15KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Emily Raudkepp            Peko            00:56.25  00:56.25   
   2. Marie Tammemäe            Orvand          00:59.23     +2:58   
   3. Liina Vesilind            SRD             01:10.24    +13:59   
   4. Tiina- Maria Tali         KEKRSK          01:17.12    +20:47   
      Merilin Anijärv           SRD             Ei start             
N21
6430m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Laura Joonas              Võru            00:58.48  00:58.48   
   2. Margret Zimmermann        Kape            01:00.44     +1:56   
   3. Eleri Hirv                Võru            01:02.10     +3:21   
   4. Merike Vanjuk             Kape            01:06.13     +7:25   
   5. Erika Uotila              Tammed          01:10.24    +11:36   
   6. Teele Randman             Rakv            01:19.49    +21:01   
   7. Marje Venelaine           Tammed          01:26.38    +27:49   
   8. Maria Novokovich          SRD             02:06.38    +67:50   
   9. Kertu Savitsch            TON             02:08.30    +69:42   
      Kaisa Sander              Ilves           Ei start             
N35
4670m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Anu Kuusmaa               SK100           01:03.14  01:03.14   
   2. Ingrid Piht               Mercury         01:04.30     +1:16   
   3. Heidi Sild                West            01:06.12     +2:58   
   4. Pille Vinne               Kobras          01:15.17    +12:03   
   5. Marge Sargma              Tammed          01:24.01    +20:47   
N45
3870m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Jana Kink                 Kape            00:46.49  00:46.49   
   2. Triina-Britt Preden       TON             00:56.37     +9:47   
   3. Meeli Kerem               TON             00:57.59    +11:09   
   4. Lea Leppik                TAOK            01:02.37    +15:47   
   5. Kadre Maalma              Jõhvikas        01:03.46    +16:57   
   6. Piret Niglas              Jõhvikas        01:06.48    +19:59   
   7. Maris Roosipuu            TON             01:07.30    +20:40   
   8. Airi Alnek                Võru            01:14.36    +27:46   
      Ella Shved                SRD             Ei start             
      Triin Jaaniste            Ilves           Ei start             
N55
3430m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Reet Johanson             Kobras          00:41.31  00:41.31   
   2. Tiina Talisoo             KEKRSK          00:46.38     +5:07   
   3. Marje Viirmann            KEKRSK          00:52.32    +11:01   
   4. Tiina Metsmaa             Rakv            01:00.20    +18:48   
   5. Saima Värton              Kobras          01:00.33    +19:01   
   6. Siiri Poopuu              JOKA            01:00.59    +19:27   
   7. Ülle Raudsepp             Okas            01:03.09    +21:38   
N65
2360m 9KP
Koht  Nimi                      Klubi           Tulemus   Kaotus       
   1. Tiiu Kaasik               Ilves           00:49.08  00:49.08   
      Ilse Uus                  TON             Puuduv KP            
Rakvere OK
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2017, www.tak-soft.com 9.09.2017 9:52:18