Virumaa O-jooks 1.päev

Asukoht
16.05.2006
Korraldaja: Rakvere OK
Rajameister

D12 D14 D16 D18 D20 D21A D21B D35 
D40 D45 D50 D55 H12 H14 H16 H18 
H20 H21A H21B H35 H40 H45 H50 H55 
H60 H65 


D12 2,7km 7KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Triine Viirmann           Rakv            4400  01:14:28


D14 4km 9KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Teele Randman             Rakv            5486  00:51:06
     Reserv 1                                        -


D16 4,1km 11KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Agnes Vask                Ilves           3896  00:43:56
  2. Tiina Turban              Rakv            3818  00:59:24
  3. Kerda Keevend             JOKA            4301  01:40:49
     Reserv 1                                        -


D18 5,2km 12KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Grete Gutmann             Rae             4015  00:47:49
  2. Eva Maria Ehala           Rae             3658  00:50:17
  3. Kristi Pellja             JOKA            3528  01:24:43
     Reserv 1                                        -
     Liina Haldna              Rae             3478  -


D20 6,8km 16KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
     Reserv 1                                        -


D21A 6,8km 16KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Marje Viirmann            Rakv            183   00:59:53
  2. Ruth Vaher                Kobras          1066  01:03:41
  3. Triin Vask                Ilves           485   01:05:14
     Reserv 2                                        -
     Anita Karnit              SRD             3185  -
     Reserv 1                                        -


D21B 4,1km 11KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Heidi Prits               Mercury         3991  00:51:04
  2. Lembe Reiman              M.A.R.U.        3222  01:11:14
     Kelli Keevend             JOKA            3036  Tühist.
     Reserv 1                                        -


D35 5,2km 12KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Mari Turban               Rakv            3390  01:59:53
     Reserv 1                                        -


D40 5,2km 12KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Inger Jalakas             KEKRSK          2843  01:02:34
  2. Leili Lehemets            -                     01:12:04
  3. Koidu Laanemets           KEKRSK          1949  01:31:27
     Reserv 1                                        -


D45 4,1km 11KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
     Reserv 1                                        -


D50 4km 9KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Maire Limberg             Rakv            3607  00:47:36
  2. Eha Kriks                 Rakv            1822  00:55:55
  3. Niina Karnit              SRD             1015  00:56:58
  4. Sirje Rohtla              Rakv            804   01:04:41
     Reserv 1                                        -


D55 4km 9KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Hille Tasa                Tammed          280   00:44:45
  2. Virve Orav                Tammed          304   00:47:10
  3. Kersti Mardiste           KEKRSK          123   00:47:44
  4. Maire Raid                Tammed          181   00:52:26
  5. Malle Viilma              Hooler          532   00:56:04
  6. Liis Lille                KEKRSK          2854  00:57:08
  7. Tiiu Vene                 Tammed          4316  01:05:52
  8. Juta Virkepuu             KEKRSK          172   01:12:28
  9. Mare Aibast               KEKRSK          522   01:16:06
     Reserv 1                                        -


H12 2,7km 7KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
     Reserv 1                                        -


H14 4,1km 11KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
     Reserv 1                                        -
     Asso Kesaväli             Rakv            7471  -


H16 6,3km 15KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Erki Pellja               JOKA            3043  00:57:45
  2. Tõnis Tulp                Rakv            5141  01:01:29
     Reserv 1                                        -


H18 6,9km 16KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Priit Randman             Rakv            3980  01:02:45
  2. Joonas Oja                Rakv                  01:04:37
  3. Kalle Kruusmaa            Rakv            4181  01:39:01
     Reserv 1                                        -


H20 7,8km 16KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
     Reserv 1                                        -


H21A 7,8km 16KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Andreas Kraas             Tammed          2510  00:50:10
  2. Erkki Aadli               Tammed          1122  00:52:08
  3. Silver Eensaar            Kobras          1145  00:53:10
  4. Armo Hiie                 -               660   00:54:00
  5. Erik Aibast               Tammed          1685  00:54:13
  6. Raivo Reiman              M.A.R.U.        634   00:56:03
  7. Tanel Kannel              Rae             1748  00:58:33
  8. Alari Kannel              Rae             322   00:58:59
  9. Tõnis Kruusmaa            Rakv            3179  01:00:27
 10. Andrei Nikitin            SRD             505   01:00:52
 11. Kristjan Karabelnik       OKH             3233  01:03:46
 12. Meelis Mälter             KEKRSK          2850  01:09:17
 13. Arvo Ambel                -               3737  01:09:29
     Johannes Tasa             Tammed          281   Tühist.
     Reserv 1                                        -
     Marko Süld                -               8818  -
     Peep Otstavel             LSF PT          4760  -


H21B 5,3km 14KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Risto Kiilberg            LUS             2886  00:45:43
  2. Arvo Laanemets            TAOK            4822  00:46:48
  3. Mait Tõnisson             LSF PT          782   00:47:21
  4. Tarmo Klaar               Ilves           1143  00:49:17
  5. Arthur Raichmann          Rakv            2371  00:55:20
  6. Toomas Tiivel             Ilves           1974  00:58:28
  7. Ardo Pajur                ESS Kalev       4856  00:58:51
  8. Margus Jaanus             Koop            917   01:06:06
     Ragnar Ilp                -               4708  -
     Reserv 2                                        -
     Aleksei Komarov           -               2493  -
     Reserv 1                                        -


H35 7,8km 16KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Raul Reiman               MARU            635   01:04:31
  2. Lauri Lahtmäe             Kape            2017  01:13:52
  3. Rait Lille                KEKRSK          2846  01:32:52
     Reserv 1                                        -


H40 6,9km 16KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Aleksander Pritsik        Rakv            2018  00:59:01
  2. Ants Turban               Rakv            644   01:05:40
  3. Ulvar Pavlov              Rakv            9467  01:11:42
  4. Uku-Meelis Retel          KEKRSK          3013  01:17:44
  5. Olav Karu                 Rakv            420   01:21:03
     Reserv 1                                        -


H45 6,9km 16KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Kaljo Julge               Kape            1310  00:59:56
  2. Sune Andres               Rakv            963   01:01:42
  3. Andrus Sipsaka            KEKRSK          2854  01:07:41
  4. Kalmer Keevend            JOKA            73    01:16:16
  5. Jaak Rohtsalu             Rakv            2231  01:32:08


H50 6,3km 15KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Tõnu Taal                 JOKA            224   00:53:53
  2. Rein Kriks                Rakv            1823  00:59:24
  3. Sulev Tuude               West            4197  01:03:23
  4. Aimur Raudsepp            JOKA            70    01:05:31
  5. Heini Tammik              Kape            1311  01:17:01


H55 5,3km 14KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Rein Hanstein             Okas            3277  00:53:55
  2. Ilmar Kirjanen            TAOK            411   00:56:04
  3. Arvo Kivikas              Ilves           247   00:56:16
  4. Kalju Toomas              JOKA            228   01:00:41
  5. Enn Kuusik                Rakv            811   01:07:41
     Reserv 1                                        -


H60 5,2km 12KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Mihkel Mälter             KEKRSK          122   00:47:43
  2. Peep Koppel               Koop            456   01:02:06
  3. Mati Poom                 TON             3     01:06:32
  4. Aarne Mardiste            KEKRSK          76    01:16:44
  5. Tiit Koppel               Orion           455   01:51:23
     Reserv 1                                        -


H65 5,2km 12KP [Etapiajad] [Tulemus]

-----------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
-----------------------------------------------------------------
  1. Jaan Orav                 TON             305   01:06:21
  2. Kalju Tilk                Orion           104   01:25:23
     Valju Tali                KEKRSK          2855  Tühist.
     Tõnu Raid                 Tammed          182   -
     Reserv 1                                        -


"Vőistlus 2K"20.05.2006 18:08:49 IT: TAK-SOFT 1989-2005