Lääne - Virumaa MV


Korraldaja Rakvere OK

[D12] [D14] [D16] [D18] [D21] [D40]
[D50] [H12] [H14] [H16] [H18] [H21]
[H40] [H45] [H50] [H55]

Etappide ajad
D12 Rada: 4 KP 2,73 km 5 KP km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Teele Randman             Palmse      00:34:17
  2.Triinu Rooni              Orvand      00:50:16
    Selin Valk                Rakvere     DQ      

D14 Rada: 7 KP 3,37 km 8 KP km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Tiina Turban              Rakv        00:42:38
D16 Rada: 10 KP 3,78 km 11 KP km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 

  1.Maria Zhuravskaja         SRD         00:54:55
  2.Kaia Randman              Rakvere     01:18:10
D18 Rada: 13 KP 5,9 km 14 KP km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Veronika Valling          Narva       02:11:37
D21 Rada: 15 KP 6,54 km 16 KP km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 

  1.Marje Viirmann            Kadrina     01:02:03
  2.Marje Venelaine           Rakv        01:06:38
  3.Kadri Limberg             Tamsalu     01:18:16
  4.Merle Rohtla              Rakvere     01:54:46
  5.Mari Turban               Rakv        02:07:26
  6.Katrin Uudeküll           Tamsalu     02:18:37
D40 Rada: 10 KP 3,78 km 11 KP km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Aime Mõik                 Jõhvikas    01:02:51
  2.Heli Vasser               Kunda       01:04:50
  3.Sirje Rohtla              Rakvere     01:05:31
  4.Olga Jakoleva             Narva       01:21:08
  5.Leili Lehemets            Rakv        01:28:38
  6.Tatjana Sumilo            Narva       01:42:11
    Ülle Saulep               Jõhvikas    DQ      
D50 Rada: 7 KP 3,37 km 8 KP km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Niina Karnit              SRD         00:43:24
  2.Maire Limberg             Tamsalu     00:43:44
  3.Virve Orav                Tammed      00:43:56
  4.Malle Turban              Rakv        00:48:35
  5.Kersti Mardiste           KEKRSK      00:48:46
  6.Eha Kriks                 Rakv        00:51:27
  7.Maire Raid                Tammed      00:53:45
  8.Anne Jundas               Jõhvikas    00:54:01
  9.Urve Soe                  Rakv        01:21:37
H12 Rada: 4 KP 2,73 km 5 KP km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Sergei Rjabõshkin         SRD         00:24:35
  2.Sander Aul                Jõhvik      00:42:51
  3.Asso Kesaväli             Tapa        00:44:39
  4.Martin Aul                Jõhvi       00:46:55
    Sergei Rjabõshkin         H12         DQ      
H14 Rada: 10 KP 3,78 km 11 KP km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Viktor Shavljuga          SRD         00:42:27
  2.Tõnis Tulp                Rakv        00:51:41
  3.Karmo Kubarsepp           Jöhvik      01:00:25
H16 Rada: 13 KP 5,9 km 14 KP km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 

  1.Priit Randman             Palmse      00:56:26
  2.Ain Roosimägi             Männikumäg  01:02:17
  3.Artur Klimson             Rakv        01:30:54
  4.Rain Vaikmäe              Visa        01:32:55
  5.Siim Hussar               Rakv        01:44:43
  6.Kalle Kruusma             Rakv        01:48:45
  7.Madis Vasser              Kunda       01:51:29
    Joonas Oja                Rakv        DQ      
    Arne Kolk                 Jõhvikas    DQ      
H18 Rada: 15 KP 6,54 km 16 KP km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Kaur Kubarsepp            Jöhvik      01:29:02
  2.Nikolai Vihrov            Narva       02:15:07
  3.Vladimir Drozdik          Narva       02:19:08

H21 Rada: 17 KP 8,1 km 18 kp km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Andrei Nikitin            SRD         00:51:50
  2.Tarvo Klaasimäe           Ilves       01:00:30
  3.Tõnis Kruusmaa            Rakv        01:01:31
  4.Kristjan Karabelnik       OKH         01:02:44
  5.Rein Rooni                Orvand      01:05:21
  6.Karli Lambot              Orion       01:06:10
  7.Taavi Ahven               -           01:13:04
  8.Margus Venelaine          Rakv        01:15:08
  9.Andres Sune               Rakv        01:15:27
 10.Lauri Lahtmäe             Kape        01:15:32
 11.Aleksei Kordobajev        SRD         01:18:59
 12.Joonas Jurisaar           Johvik      01:19:45
 13.Tarmo Maasing             Rakv        01:22:05
 14.Peep Otstavel             LSF PT      01:26:57
 15.Margus Vasser             Kunda       01:27:57
 16.Enn Kukk                  Johvik      01:32:33
 17.Tarmo Meos                Jöhvik      01:37:31
 18.Are Kuuseoks              Rakv        01:38:57
 19.Allan Roosimägi           Jöhvik      01:48:08
H40 Rada: 17 KP 8,1 km 18 kp km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 

  1.Urmas Sulaoja             Johvik      01:25:02
  2.Ants Turban               Rakv        01:36:07
  3.Hillar Nikkari            SK RT       01:38:53
  4.Raul Olesk                -           01:41:48
H45 Rada: 15 KP 6,54 km 16 KP km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Kalev Ruberg              Saku        01:10:25
  2.Tauno Kure                Kape        01:13:58
  3.Tiit Vaide                Rakvere     01:14:35
  4.Vello Vasser              Kunda       01:19:51
  5.Raivo Reisenbuk           Rakv        01:21:42
  6.Neeme Malva               Tamsalu     01:34:55
  7.Mihail Zavizion           Narva       01:40:12

H50 Rada: 13 KP 5,9 km 14 KP km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 

  1.Rein Kriks                Rakv        00:59:44
  2.Ilmar Kirjanen            TAOK        01:07:30
  3.Tönu Raid                 Tammed      01:10:23
  4.Heini Tammik              Kape        01:12:24
  5.Rein Hanstein             Okas        01:17:57
  6.Märst Järvik              Kose        01:24:21
  7.Tõnu Kruusma              Rakv        01:31:17
  8.Arne Kolk                 Jõhvikas    01:34:03
H55 Rada: 10 KP 3,78 km 11 KP km
  # Nimi                      Klubi       Tulemus 
  1.Peep Koppel               Koop        00:40:48
  2.Väino Aul                 Johvik      00:40:56
  3.Ants Tamm                 -           00:42:05
  4.Hillar Valk               Rakv        00:45:27
  5.Mati Randoja              Narva       00:48:24
  6.Mati Poom                 TON         00:51:07
  7.Rein Küttim               Orion       00:55:14
  8.Olev Proover              rakv        00:56:07
  9.Jüri Klaasmägi            Jõhvik      00:57:23
 10.Tiit Koppel               Orion       00:57:56
 11.Enn Kuusik                Rakv        01:03:04
 12.Kaarel Koitmets           Johvik      01:10:05
 13.Pjotor Aksjonov           Narva       01:20:12
 14.Edgar Tammik              Orion       01:22:38
 15.Aarne Mardiste            KEKRSK      01:23:26
 16.Karl Vaide                Rakv        01:32:49
    Jaan Orav                 TON         DQ      

© Tak-Soft 2001-2004 http://www.tak-soft.com/ SPORTident ME:2.5 [2004.320] @ 06.09.04 8:34:40 Rakvere OK