EMV sprint 2003

Rakvere
16.08.2003
Korraldaja: Rakvere OK
Kulno Voolaid

etappide ajad

D16 D18 D20 D21 D35 D40 H16 H18 
H20 H21 H35 H40 


D16 2,06km 7KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Heljen Sklave             Orvand          3986  00:12:52
  2. Anniki Inno               Rakv            4178  00:13:06
  3. Ly Trei                   Kobras          1427  00:13:08
  4. Katri Listak              Voru            3782  00:14:16
  5. Eva-Maria Ehala           Rae             3658  00:14:42
  6. Thea Kaljur               Orvand          3429  00:14:56
  7. Triin Johanson            Kobras          1476  00:15:00
  8. Piibe Tammemäe            Orvand          4486  00:15:01
  9. Liina Haldna              Rae             3478  00:15:32
 10. Laura Kodres              OKH             4532  00:16:39
 11. Liis Lanno                Rakv                  00:17:13
 12. Katri Hirv                Voru            4239  00:17:18
 13. Anni Vainola              Rakv                  00:17:26
 14. Tiina Alamaa              Orvand          4155  00:18:11
 15. Kristi Pellja             JOKA            3528  00:18:51
 16. Maarja Naan               Hippokrates     4279  00:18:52
 17. Eleri Hirv                Voru            4238  00:19:55
     Liina Käärst              OKH             4227  Tühist.
     Kati Rooni                Orvand          3375  Tühist.
     Birgit Albert             JOKA            3515  Ei start
     Bärbel Albert             JOKA            3516  Ei start
     Helena Heinväli           Kobras          3994  Ei start
     Triin Soonvald            HOK             4196  Ei start
     Katrin Kallisma           HOK             3909  Ei start


D18 2,56km 8KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Kadri Uiboupin            VSru            3374  00:16:05
  2. Kaisa Rebane              Orion           4352  00:16:35
  3. Merliis Sulg              Orvand          3649  00:18:28
  4. Tais Leontenko            SRD             3700  00:18:52
  5. Annika Aljas              Kose            3617  00:19:03
  6. Olga Mazina               SRD             3731  00:20:06
     Reserv 1                                        Ei start


D20 2,87km 9KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Annika Rihma              Kobras          1411  00:15:39
  2. Mairit Trei               Kobras          1478  00:20:11
  3. Kaisa Kase                Orion           4213  00:20:13
  4. Piret Klade               Kape            3411  00:20:48
  5. Liis Johanson             Kobras          1486  00:21:04


D21 2,87km 9KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Anu Annus                 Peko            2782  00:15:29
  2. Kirti Rebane              Tammed          575   00:16:51
  3. Viivi-Anne Soots          Tammed          1003  00:17:13
  4. Maret Vaher               Kobras          1065  00:18:11
  5. Ruth Vaher                Kobras          1066  00:18:15
  6. Helen Rohtla              Rakv            3388  00:18:36
  7. Jana Kink                 Kape            2470  00:18:58
  8. Ingrit Kala               Peko            911   00:19:06
  9. Edith Madalik             Tammed          2484  00:20:07
 10. Epp Käpa                  Peko            1666  00:20:19
 11. Merike Vanjuk             Kape            859   00:20:36
 12. Minija Pääslane           Ilves           2016  00:20:56
 13. Marje Venelaine           Rakv            2244  00:21:32
     Kadri Limberg             Rakv            3585  Tühist.
     Ingrid Roht               Orion           4120  Ei start


D35 2,56km 8KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Rutti Räbovoitra          MARU            3276  00:16:05
  2. Mare Parve                Peko            474   00:17:29
  3. Pilvi-Heli Vettik         JOKA            3180  00:18:06
  4. Lea Leppik                TAOK            4195  00:18:55
  5. Merike Paapson            Ilves           2741  00:20:54


D40 2,06km 7KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Airi Alnek                VSru            1301  00:13:37
  2. Saima Värton              Kobras          213   00:14:19
  3. Gea Rennel                KEKRSK          2853  00:14:32
  4. Riina Laev                MARU            2338  00:14:49
  5. Kersti Ehala              Rae             295   00:15:15
  6. Ülle Poldoja              Ilves           703   00:15:19
     Marika Pilt               PV SKK          933   Ei start
     Anu Saue                  HOK             946   Ei start


H16 2,45km 8KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Lauri Tammemäe            Orvand          4487  00:13:16
  2. Timo Sild                 Voru            3466  00:13:53
  3. Uku Rooni                 Orvand          3376  00:14:05
  4. Martin Simpson            Kobras          1490  00:14:07
  5. Kaarel Kure               Kobras          1421  00:14:11
  6. Jaagup Truusalu           Kape            4211  00:14:22
  7. Jaan Kostjukov            Orion           4344  00:14:23
  8. Rauno Jogeva              Kobras          3437  00:14:52
  9. Mattias Rennel            KEKRSK          3928  00:15:07
 10. Kaarel Nummert            Kape            3479  00:15:32
 11. Kaarel Kork               Kobras          4402  00:15:39
 12. Martti Kivi               Voru            4141  00:16:02
 13. Martin Marga              Kobras          4421  00:16:08
 14. Ain Roosimägi             Rakv            4282  00:16:21
 15. Joonas Oja                Rakv            4283  00:16:22
 16. Jaan Viru                 Orvand          4159  00:17:28
 17. Jaanus Tilk               HOK             3204  00:17:31
 18. Toomas Soukand            Voru            4148  00:17:42
 19. Meelis Aasma              HOK             3866  00:19:01
 20. Ülar Meejärv              VSru            4132  00:19:03
 21. Erki Pellja               JOKA            3043  00:19:06

 22. Aleksandr Shved           SRD             3701  00:19:20
 23. Kaspar Russak             Voru            4140  00:19:54
 24. Keio Hämäläinen           Kobras          4408  00:22:22
 25. Madis Vasser              Kunda           3217  00:30:36
     Kaur Kase                 Orion           4191  Ei start
     Johannes Heinsoo          Ilves           4324  Ei start
     Even Toomas               Peko            4149  Ei start
     Tiit Toomas               Peko            4150  Ei start


H18 2,87km 9KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Veiko Kütt                Ilves           3904  00:14:06
  2. Alar Assor                Kobras          1495  00:14:23
  3. Markus Puusepp            Voru            3397  00:14:24
  4. Lauri Malsroos            Tammed          3392  00:14:49
  5. Kristjan Trossmann        JOKA            3045  00:14:58
  6. Riho Taba                 Ilves           3379  00:15:09
  7. Jaan Tarmak               TON             3201  00:15:28
  8. Timo Kaljur               Orvand          3300  00:16:19
  9. Kaarel Barinov            HOK             3198  00:16:24
 10. Aivo Tamm                 TON             3956  00:16:25
 11. Joonas Väärtnou           HOK             3865  00:16:42
 12. Johannes Ehala            Rae             3657  00:17:55
 13. Anti Aasma                HOK             4339  00:18:10
 14. Kermo Käärst              OKH             4228  00:18:50
 15. Raiko Kaasiku             JOKA            4494  00:18:56
 16. Priit Kuljus              Kobras          1423  00:19:08
 17. Jaanus Mäe                HOK             3905  00:19:41
     Mihkel Järveoja           Kobras          2790  Ei start


H20 3,11km 11KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Jürgen Einpaul            Tammed          3659  00:15:50
  2. Sander Vaher              Kobras          1406  00:16:26
  3. Tonis Vaiksaar            Lehola          3409  00:16:45
  4. Peeter Pihl               Tammed          3710  00:17:14
  5. Timmo Tammemäe            Orvand          4346  00:17:30
  6. Margus Vasser             Kunda           3218  00:18:30
  7. Alar Valdmann             Voru            4134  00:21:08
  8. Olari Needo               Voru            4148  00:21:58


H21 3,11km 11KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Rene Ottesson             Lehola          45    00:15:16
  2. Marek Nomm                Tammed          2828  00:15:32
  3. Armo Hiie                 -               660   00:15:37
  4. Andreas Kraas             Tammed          2510  00:15:46
  5. Silver Eensaar            Kobras          1145  00:15:53
  6. Rain Eensaar              Kobras          1144  00:16:08
  7. Erkki Aadli               Tammed          1122  00:16:17
  8. Jürjo Lokk                OKH             4276  00:16:27
  9. Alar Abram                Ilves           556   00:16:32
 10. Raul Kudre                Peko            492   00:16:36
 11. Mati Tiit                 Ilves           1326  00:17:02
 12. Tarvo Klaasimäe           Ilves           3641  00:17:03
 13. Urmo Liblik               JOKA            3007  00:17:25
 14. Kaido Hallik              Ilves           3665  00:17:44
 15. Margus Marrandi           JOKA            1243  00:18:51
 16. Janar Kenk                Voru            3447  00:18:52
 17. Tarmo Klaar               Ilves           1143  00:20:27
 18. Andres Isakar             Kunda           4165  00:20:42
 19. Karli Lambot              Orion           779   00:21:04
 20. Raul Motus                Kunda           572   00:26:14
     Rein Zaitsev              Peko            493   Katk.
     Mati Korrol               Mercury         2202  Ei start
     Erik Aibast               Tammed          1685  Ei start


H35 3,11km 11KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Olav Karu                 Rakv                  00:16:23
  2. Priit Pääslane            Ilves           738   00:17:01
  3. Tenno Alamaa              Orvand          4102  00:17:10
  4. Toomas Mast               HOK             79    00:17:29
  5. Neeme Loorits             Kape            1102  00:17:43
  6. Raivo Pellja              JOKA            108   00:17:47
  7. Sergei Shved              SRD             2489  00:18:30
  8. Lauri Lahtmäe             Kape            2017  00:19:11
  9. Tonis Haldna              Rae             487   00:19:12
 10. Priit Överus              Mercury         1268  00:19:13
 11. Mairolt Kakko                             4113  00:19:28
 12. Sulev Koidu                               637   00:19:49
 13. Raivo Panker              MARU            2685  00:20:02
 14. Ülo Viru                  Orvand          2539  00:20:03
 15. Lauri Leppik              TAOK            4194  00:22:18
 16. Veiko Pak                 Rae             285   00:23:48


H40 2,87km 9KP

------------------------------------------------------------------
     Nimi                      Klubi           Kood  Tulemus 
------------------------------------------------------------------
  1. Tiit Tali                 Ilves           303   00:14:51
  2. Jaanus Reha               Koop            1275  00:15:15
  3. Rein Rooni                Orvand          240   00:16:34
  4. Tonu Tänav                Rae             212   00:16:49
  5. Aivar Meindok             MARU            312   00:17:02
  6. Martti Parve              Peko            275   00:17:09
     Urmas Laev                MARU            1077  00:17:09
  8. Andres Minn               JOKA            355   00:17:18
  9. Mati Preitof              MARU            2260  00:17:31
 10. Tauno Piirikivi           Rae             215   00:18:09
 11. Urmas Tammemäe            Orvand          837   00:18:52
 12. Ülo Timuska               Rae             3656  00:19:12
 13. Ilmar Kirjanen            TAOK            411   00:19:53
 14. Kalev Koiva               Kose            3267  00:20:00
 15. Priit Truusalu            Kape            4270  00:20:05
 16. Enno Aljas                Kose            3616  00:20:23
 17. Vello Vasser              Kunda           366   00:21:12
 18. Ants Tamm                 -               284   00:21:39
 19. Annes Naan                Hippokrates     1656  00:22:03
 20. Agu Koppa                 -               425   00:23:21
 21. Ants Lindre               Orvand          840   00:23:39
 22. Peep Vallistu             SOK             347   00:24:07
 23. Jüri Tarmak               TON             3000  00:29:05
     Mati Poom                 TON             3     Ei start
     Jaan Ollino               JOKA            302   Ei start
     Mati Pilt                 PV SKK          932   Ei start
     Toivo Toomas              Peko            217   Ei start


"Vőistlus 2K"
IT: TAK-SOFT 1989-2003