Lääne-Virumaa Orienteerumiskolmapäevakud        
KOONDARVESTUS     30.09.98  
         
Koondarvestuses auhinnakoha saavutamiseks peab selles        
klassis osalema vähemalt seitsmel etapil.        
Koondpunktid arvestatakse 10 parema tulemuse summana.        
Klasse kokku:   24    
Võistlejaid kokku:   201    
Kõik kokku osavõtte:   977    

 

Koht Eesnimi Perekonnanimi Punkte Osav
         
Klass ALG      
1 Tiina Turban 12 12
2 Taavi Turban 11 11
3 Siim Vaide 8 8
4 Martin Murakas 6 6
5 Madis Teppo 6 6
6 Kalle Kruusmaa 5 5
7 Liis Venelaine 4 4
8 Madis Vasser 3 3
  Anni Lauk 3 3
  Taavo Lauk 3 3
  Kristel Floren 3 3
  Martin Pajos 3 3
13 Artur Klimson 2 2
  Argo Karinõmm 2 2
    Aver 2 2
16 Elvo Koppel 1 1
  Klen Krünberg 1 1
  Heigo Irval 1 1
  Kaido Hein 1 1
  Miken Niinepuu 1 1
  Timo Naan 1 1
  Jaanus Põder 1 1
  Tair Teder 1 1
  Maarja Naan 1 1
  Kadri Põder 1 1
  Karel Põdra 1 1
  Priit Randman 1 1
  Tauri Teder 1 1
  Priit Teder 1 1
  Sven Trepp 1 1
         
Klass D12      
1 Evelin Niinepuu 70 5
2 Elen Lauk 36 4
3 Liisi Kruusmaa 24 2
4 Ave Joselin 14 1
5 Kaia Kruusmaa 14 1
6 Kaia Randman 10 1
         
Klass D14      
1 Pille-Riin Kokk 126 9
2 Ly Vaide 114 10
3 Triin Limberg 54 4
4 Kristi Vahi 40 4
5 Ene-Liis Bachmann 37 4
6 Maarja Kobin 24 3
7 Kaili Sirge 22 2
8 Anu Mumm 12 1
9 Laura Rohtla 8 1
10 Kadri Viirmann 0 1
         
Klass D16      
1 Jaana Konist 128 12
2 Evelyn Vaide 126 13
3 Kristi Rohtsalu 108 11
4 Helen Rohtla 70 7
5 Kaili Sirge 22 2
6 Liina Tiimus 10 1
         
Klass D18      
1 Kadri Limberg 140 12
2 Merle Rohtla 46 4
3 Nele Lauk 26 2
         
Klass D35      
1 Marje Viirmann 42 3
2 Katrin Sirge 40 3
3 Viiu Rebane 12 1
         
Klass D40      
1 Maire Limberg 136 13
2 Õie Kokk 118 12
3 Eha Kriks 104 13
4 Urve Soe 100 12
5 Sirje Rohtla 89 11
6 Heili Vasser 33 4
7 Tiina Metsmaa 8 1
         
Klass D45      
1 Malle Turban 70 5
2 Kristel Pohlak 12 1
         
Klass D50      
1 Malle Turban 112 8
2 Merike Suursu 14 2
         
Klass DA      
1 Marje Venelaine 136 11
2 Aino Vaher 61 5
3 Egne Kriks 50 4
4 Veste Valk 10 1
5 Marje Viirmann 8 1
         
Klass DB      
1 Krista Komp 132 12
2 Mari Turban 122 10
3 Raili Lille 62 5
4 Egne Kriks 38 4
5 Maret Müür 10 1
6 Marje Viirmann 10 1
7 Ulvi Moks 0 1
         
Klass H12      
1 Timo Simonlatser 140 11
2 Risto Moor 77 7
3 Kalle Kruusmaa 75 7
4 Argo Karinõmm 27 4
5 Johannes Naan 24 2
6 Janar Kintsel 17 2
7 Joosep Toome 17 2
8 Jaagup Toome 15 2
9 Mattias Naan 14 2
10 Teivo Tõemets 14 1
11 Artur Klimson 8 1
12 Indrek Pung 8 1
13 Oliver Tali 6 1
14 Tarvo Volmre 6 1
         
Klass H14      
1 Martin Malva 132 12
2 Andres Vaide 130 13
3 Martin Rohtsalu 110 13
4 Toivo Murakas 64 9
5 Teivo Tõemets 60 9
6 Vallo Isop 57 9
7 Risto Baumann 43 6
8 Indrek Pung 32 4
9 Anar Eiskop 6 1
         
Klass H16      
1 Heitti Irval 116 13
2 Tanel Baumann 104 9
3 Margus Vasser 96 7
4 Meelis Kütt 72 8
5 Risto Raie 66 7
6 Mikk Rembel 64 9
7 Kristo Käblik 61 10
8 Taavi Mark 27 4
         
Klass H18      
1 Tauno Murakas 14 3
         
Klass H35      
1 Rein Kriks 124 12
2 Jaak Rohtsalu 122 12
3 Tiit Vaide 118 12
4 Aare Kuuseoks 70 6
5 Meelis Villemson 39 5
6 Peep Koppel 10 1
7 Andres Sune 10 1
8 Heino Tammik 0 1
9 Toomas Vaide 0 1
         
Klass H40      
1 Riho Kokk 125 10
2 Neeme Malva 112 13
3 Raivo Reisenbuk 106 11
4 Urmas Heinsoo 95 13
5 Enn Aver 63 11
6 Vello Akel 62 6
7 Vello Vasser 32 3
8 Ilmar Loite 22 5
9 Kalev Sirge 14 1
10 Vladimir Tikki 12 1
11 Valdo Toome 10 1
12 Jaan Lipsmäe 5 1
         
Klass H45      
1 Hillar Valk 132 12
2 Tõnu Kruusmaa 120 10
3 Aare Limberg 118 13
4 Hannes Konist 77 8
5 Kalev Sirge 20 2
6 Jüri Rokko 14 1
7 Raimo Mäkelä 10 1
8 Jaak Jalakas 8 1
         
Klass H50      
1 Olev Proover 130 13
2 Enn Kuusik 130 12
3 Jaan Suursu 102 13
4 Rein Kane 28 3
5 Tiit Koppel 25 3
6 T?nu Metsar 22 3
7 Kalju Toomas 20 2
8 Jorma Mäkelä 14 1
9 Olavi Tooming 14 1
10 Raimo Mäkelä 12 1
11 Jüri Rokko 12 1
12 Ilmar Raidalu 11 2
         
Klass H55      
1 Olavi Tooming 140 12
2 Juhani Sell 22 2
3 Toivo Paal 12 2
         
Klass H60      
1 Karl Vaide 140 13
2 Kaljo Vaher 126 13
3 Ants Välja 104 13
4 Eino Palmar 8 2
         
Klass HA      
1 Kuno Rooba 123 12
2 Kulno Voolaid 97 10
3 Tarvo Klaasimäe 83 10
4 Raul Mõtus 81 12
5 Tõnis Kruusmaa 76 6
6 Margus Venelaine 65 8
7 Arvo Orupõld 50 13
8 Tõnu Kuhi 40 7
9 Raivo Oks 40 3
10 Ants Turban 39 6
11 Erki Kriks 38 3
12 Peeter Kõiva 34 6
13 Koit Tõnisson 24 2
14 Tarmo Maasing 21 3
15 Vahur Leemetes 14 4
16 Tõnu Kruusmaa 14 1
17 Aare Kuuseoks 14 1
18 Margus Klementsov 13 2
19 Tauno Murakas 12 4
20 Mait Mändmets 12 1
21 Lauri Lahtmäe 9 2
22 Arli Mändmets 8 1
23 Urmas Reinmaa 8 1
24 Riho Kokk 5 1
25 Marko Metsar 3 1
26 Eerik Lossmann 0 1
27 Taivo Timusk 0 1
         
Klass HB      
1 Leo Kütt 130 10
2 Alar Teras 42 3
3 Janek Põllu 34 3
4 Marko Metsar 24 2
5   Tundmatu 14 1
6 Toomas Vaide 12 2
7 Vahur Leemetes 12 1
8 Raul Mõtus 12 1
9 Annes Naan 10 1
10 Ain Niller 7 1
11   Kivipalu 0 1