Estonian SKIO - Weekend 10.01.2015 - 11.01.2015
Tavarada
1/11/2015 Pariisi ()
M14  M16  M18  M20  M21  M35  M45  M55  M65 
N14  N16  N18  N20  N21  N35  N45  N55 

M14
5980m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa S.aeg    Tulemus   Viitaeg     
   1. Sander Pritsik            Rakv            EST 11:36.00 00:44.05  00:44.05  
   2. Pauls Alberings           ZVOC            LAT 11:04.00 00:46.22     +2:17  
   3. Georg Paal                JOKA            EST 11:26.00 00:54.45    +10:40  
   4. Raiko Marrandi            JOKA            EST 11:22.00 00:58.44    +14:39  
   5. Markus Sulg               JOKA            EST 11:18.00 01:02.31    +18:26  
   6. Mehis Udam                JOKA            EST 11:38.00 01:05.11    +21:06  
   7. Timo Kudre                Peko            EST 11:10.00 01:12.41    +28:36  
   8. Argo Raie                                 EST 11:32.00 01:14.07    +30:02  
   9. Aleksander Piilmann       CFC Suusakool   EST 11:24.00 01:14.33    +30:28  
  10. Raiko Jool                Jõhvikas        EST 11:06.00 01:16.45    +32:40  
  11. Mattias Maidla            Kobras          EST 11:02.00 01:22.03    +37:58  
  12. Chris Marcus Krahv        Tsirguliina KK  EST 11:28.00 01:33.41    +49:36  
  13. Maanus Udam               JOKA            EST 11:30.00 01:39.24    +55:19  
      Kerdo Männilaan           JOKA            EST 11:14.00 Puuduv KP           
      Christopher Lään          Rakv            EST 11:08.00 Puuduv KP           
      1 Reserv                                  EST 11:00.00 Ei start            
      Joosep Ainjärv            JOKA            EST 11:34.00 Ei start            
      Sven-Andres Niglas        Jõhvikas        EST 11:16.00 Ei start            
      Siim Turban               Rakv            EST 11:12.00 Ei start            
      Ragnar Rooba              Rakv            EST 11:20.00 Ei start            
M16
8240m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa S.aeg    Tulemus   Viitaeg     
   1. Ignas Ambrazas            S-Sportas       LTU 11:23.00 00:46.34  00:46.34  
   2. Andres Rõõm               Ilves/Tartu SUK EST 11:17.00 00:47.54     +1:20  
   3. Kasparas Šulčys           VMSC / Perkūnas LTU 11:19.00 00:48.29     +1:55  
   4. Karel-Sander Kljuzin      Peko            EST 11:03.00 00:51.02     +4:28  
   5. Rudolfs Matiss Vimba      ZVOC            LAT 11:15.00 00:52.29     +5:55  
   6. Martin Himma              Rakv            EST 11:01.00 00:53.01     +6:27  
   7. Kaarel Vesilind           SRD             EST 11:07.00 00:56.15     +9:41  
   8. Kristo Sirk               Kobras          EST 11:21.00 00:58.57    +12:23  
   9. Jarmo Kaasiku             JOKA            EST 11:05.00 01:04.05    +17:31  
  10. Matiss Leitlands          ZVOC            LAT 11:11.00 01:06.52    +20:18  
  11. Sander Tomson             Kobras          EST 11:13.00 01:12.32    +25:58  
  12. Villu Serv                Kobras          EST 11:09.00 01:15.03    +28:29  
      Jürmo Rooma               Jõhvikas        EST 11:25.00 Puuduv KP           
      Andres Aruots             Peko            EST 11:27.00 Puuduv KP           
M18
10550m 22KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa S.aeg    Tulemus   Viitaeg     
   1. Kevin Hallop              Peko            EST 11:11.00 01:03.09  01:03.09  
   2. Andris Sarksna            Ogre OK/SC      LAT 11:05.00 01:03.34     +0:25  
   3. Niks Plavinš              Madonas BJSS/OK LAT 11:03.00 01:05.31     +2:22  
   4. Konstantins Bogdanovs     OK Stiga/ BJC " LAT 11:07.00 01:10.32     +7:23  
   5. Jasper Ainjärv            JOKA            EST 11:09.00 01:17.39    +14:30  
   6. Tõnis Toom                JOKA            EST 11:13.00 01:26.19    +23:10  
      1 Reserv                                  EST 11:01.00 Ei start            
M20
14980m 27KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa S.aeg    Tulemus   Viitaeg     
   1. Andres Saal               Otepää          EST 11:02.00 01:33.17  01:33.17  
   2. Janek Piirisild           Võru            EST 11:06.00 01:46.08    +12:51  
   3. Hans Mark Võsu            JOKA            EST 11:04.00 02:12.30    +39:13  
      Vootele Jagomägi          Ilves           EST 11:08.00 Puuduv KP           
      1 Reserv                                  EST 11:00.00 Ei start            
M21
14980m 27KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa S.aeg    Tulemus   Viitaeg     
   1. Raivo Kivlenieks          Ogre Ok         LAT 12:00.00 01:09.13  01:09.13  
   2. Andris Kivlenieks         Ogre Ok         LAT 11:14.00 01:12.04     +2:51  
   3. Priit Randman             Rakv            EST 11:30.00 01:14.38     +5:25  
   4. Tiit Toomas               Peko            EST 11:38.00 01:15.47     +6:34  
   5. Even Toomas               Peko            EST 12:02.00 01:15.53     +6:40  
   6. Ilmar Udam                JOKA            EST 11:28.00 01:19.19    +10:06  
   7. Tarvo Klaasimäe           Rakv            EST 12:06.00 01:19.20    +10:07  
   8. Margus Hallik             LUS             EST 11:48.00 01:19.51    +10:38  
   9. Nerijus Šulčys            Perkūnas OK     LTU 11:34.00 01:20.12    +10:59  
  10. Sander Linnus             Peko            EST 11:58.00 01:20.17    +11:04  
  11. Vitalijus Petrulis        IGTISA          LTU 11:42.00 01:21.15    +12:02  
  12. Nauris Raize              Madonas BJSS/OK LAT 11:20.00 01:23.40    +14:27  
  13. Kristjan Linnus           Peko            EST 11:50.00 01:24.26    +15:13  
  14. Rimmo Rõõm                Ilves/Tartu SUK EST 11:44.00 01:24.49    +15:36  
  15. Alexey Zdeblovskiy                        RUS 11:24.00 01:27.48    +18:35  
  16. Vasiliy Kuzmin                            RUS 11:26.00 01:27.59    +18:46  
  17. Andrej Gerasimov          IGTISA          LTU 11:12.00 01:29.28    +20:15  
  18. Tõnis Erm                 TAOK            EST 11:36.00 01:31.04    +21:51  
  19. Arvi Anton                Ilves           EST 11:22.00 01:31.34    +22:21  
  20. Reigo Teervalt            Peko            EST 11:54.00 01:31.44    +22:31  
  21. Tõnis Laugesaar           Rakv            EST 12:10.00 01:31.51    +22:38  
  22. Janis Peilans             OK Kāpa         LAT 12:04.00 01:31.53    +22:40  
  23. Eduard Novicenko          OK Šiurpys      LTU 11:52.00 01:33.48    +24:35  
  24. Emils Udris               OK Kāpa         LAT 12:08.00 01:35.31    +26:18  
  25. Kaarel Kallas             JOKA            EST 11:56.00 01:36.19    +27:06  
  26. Edgars Bričonoks          OK Kāpa         LAT 11:40.00 01:37.23    +28:10  
  27. Reinis Putnins            OK Kāpa         LAT 11:18.00 01:43.20    +34:07  
  28. Arbo Rae                  Rae             EST 11:32.00 01:58.55    +49:42  
      Regimantas Kavaliauskas   IGTISA          LTU 11:46.00 Puuduv KP           
      reserv reserv                             EST Ei start Ei start            
      Raivo Rõõm                Ilves           EST Ei start Ei start            
      Oleg Koshik               SRD             EST 11:10.00 Ei start            
      Petras Andrasiunas        SK S-SPortas    LTU 11:16.00 Ei start            
M35
10760m 22KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa S.aeg    Tulemus   Viitaeg     
   1. Raul Kudre                Peko            EST 11:30.00 00:59.48  00:59.48  
   2. Ain Fjodorov              Rae             EST 11:28.00 01:05.21     +5:33  
   3. Ruslans Mikulovs          OK Stiga        LAT 11:22.00 01:08.08     +8:20  
   4. Markku Tunturi            Vaha            FIN 11:24.00 01:26.34    +26:46  
   5. Unto Kanerva              Jyry            FIN 11:18.00 01:36.14    +36:26  
   6. Alar Alajan                               EST 11:26.00 01:50.49    +51:01  
      Stanislav Tarassov                        EST 11:20.00 Puuduv KP           
      Reserv 1                                  EST 11:14.00 Ei start            
      Mindaugas Kvedaravicius   Levuo           LTU 11:16.00 Ei start            
M45
9480m 22KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa S.aeg    Tulemus   Viitaeg     
   1. Svajunas Ambrazas         S-Sportas       LTU 11:02.00 00:54.39  00:54.39  
   2. Iurii Borodulin           St-Petersburg   RUS 11:10.00 00:59.27     +4:48  
   3. Edmunds Zvaigzne          OK A2           LAT 11:08.00 01:01.50     +7:11  
   4. Rein Zaitsev              Peko            EST 11:18.00 01:08.01    +13:22  
   5. Vladimir Savinov          SRD             EST 11:04.00 01:09.29    +14:50  
   6. Margus Venelaine          LSF PT          EST 11:16.00 01:11.18    +16:39  
   7. Urmas Sulaoja             Jõhvikas        EST 11:06.00 01:19.04    +24:25  
   8. Tarmo Tarlap              Porter Racing   EST 11:12.00 01:52.04    +57:25  
      Aleksander Sokolov        St-Petersburg   RUS 11:14.00 Puuduv KP           
      Aleksander Pritsik        Rakv            EST Ei start Ei start            
      1 Reserv                                  EST 11:00.00 Ei start            
M55
8240m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa S.aeg    Tulemus   Viitaeg     
   1. Juris Kokins              OK Meridians    LAT 11:43.00 00:49.26  00:49.26  
   2. Urmas Tammemäe            Orvand          EST 11:35.00 00:57.55     +8:29  
   3. Harijs Lacars             Tukums          LAT 11:33.00 01:05.33    +16:07  
   4. Jüri Rokko                SK RT           EST 11:37.00 01:11.17    +21:51  
   5. Rein Rooni                Orvand          EST 11:39.00 01:12.58    +23:32  
      Riho Männi                Lehola          EST 11:31.00 Puuduv KP           
      Rein Kriks                Rakv            EST 11:41.00 Puuduv KP           
      1 Reserv                                  EST 11:29.00 Ei start            
      Mart Külvik               Obinitsa        EST Ei start Ei start            
M65
5980m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa S.aeg    Tulemus   Viitaeg     
   1. Paavo Inkinen             Jyry            FIN 11:44.00 00:35.05  00:35.05  
      Mati Kallemets            Okas            EST 11:42.00 Puuduv KP           
      1 Reserv                                  EST 11:40.00 Ei start            
N14
4410m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa S.aeg    Tulemus   Viitaeg     
   1. Agneliis Pilt             Rakv            EST 11:17.00 00:36.33  00:36.33  
   2. Anna Emilija Suta         ZVOC            LAT 11:03.00 00:36.42     +0:09  
   3. Mari Linnus               Peko            EST 11:15.00 00:40.44     +4:11  
   4. Lorely Kõrvel             Kobras          EST 11:11.00 00:42.53     +6:20  
   5. Laura Lään                Rakv            EST 11:09.00 00:44.39     +8:06  
   6. Aigi Einmaa               Rakv            EST 11:05.00 00:45.14     +8:41  
   7. Kaidy Kaasiku             JOKA            EST 11:19.00 00:50.05    +13:32  
   8. Birgit Rõõm               Ilves           EST 11:07.00 01:00.25    +23:52  
   9. Maire Pärn                Ilves           EST 11:13.00 01:10.50    +34:17  
      1 Reserv                                  EST 11:01.00 Ei start            
N16
7540m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa S.aeg    Tulemus   Viitaeg     
   1. Kristel Kõivo             Peko            EST 11:09.00 00:47.09  00:47.09  
   2. Kaisa Rooba               Rakv            EST 11:17.00 00:47.20     +0:11  
   3. Justė Umbrasaitė          VMSC            LTU 11:13.00 00:56.35     +9:26  
   4. Kelly Vildek              Rakv            EST 11:21.00 00:58.35    +11:26  
   5. Teele Telgma              Tammed          EST 11:03.00 01:06.34    +19:25  
   6. Krete Auser               Peko            EST 11:05.00 01:06.50    +19:41  
   7. Brita Sander              Ilves           EST 11:11.00 01:10.08    +22:59  
   8. Kelli Nurm                Kobras          EST 11:07.00 01:13.22    +26:13  
   9. Birgit Russka             Kobras          EST 11:15.00 01:22.38    +35:29  
      Laura-Liis Kütt           Kobras          EST 11:19.00 Puuduv KP           
      1 Reserv                                  EST 11:01.00 Ei start            
N18
9480m 22KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa S.aeg    Tulemus   Viitaeg     
   1. Doris Kudre               Peko            EST 11:34.00 00:52.19  00:52.19  
   2. Jonne Rooma               Jõhvikas        EST 11:22.00 01:00.03     +7:44  
   3. Emily Raudkepp            Peko            EST 11:26.00 01:00.32     +8:13  
   4. Arta Renate Rulle         ZVOC            LAT 11:44.00 01:06.48    +14:29  
   5. Elizabete Ločmele         ZVOC            LAT 11:40.00 01:10.45    +18:26  
   6. Epp Paalberg                              EST 11:49.00 01:11.02    +18:43  
   7. Sintija Ozola             ZVOC            LAT 11:36.00 01:11.13    +18:54  
   8. Liis Toomas               Peko            EST 11:30.00 01:11.25    +19:06  
   9. Viktorija Michnovič       VMSC / Perkūnas LTU 11:24.00 01:12.26    +20:07  
  10. Jūlija Matvijenko         OK Stiga/ BJC " LAT 11:28.00 01:13.42    +21:23  
  11. Getter Matto              Kobras          EST 11:42.00 01:14.48    +22:29  
  12. Karolina Sakalauskaitė    VMSC / Perkūnas LTU 11:38.00 01:17.27    +25:08  
  13. Vilma Alberinga           ZVOC            LAT 11:32.00 01:18.51    +26:32  
N20
10550m 22KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa S.aeg    Tulemus   Viitaeg     
   1. Silvia Luup               Võru            EST 11:19.00 01:13.03  01:13.03  
   2. Kaisa Sander              Ilves           EST 11:17.00 01:13.34     +0:31  
   3. Mariethe-Piret Niglas     Jõhvikas        EST 11:21.00 01:21.24     +8:21  
      1 Reserv                                  EST 11:15.00 Ei start            
N21
10760m 22KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa S.aeg    Tulemus   Viitaeg     
   1. Olga Borodulina           St-Petersburg   RUS 11:12.00 01:02.03  01:02.03  
   2. Evely Kaasiku             JOKA            EST 11:04.00 01:04.33     +2:30  
   3. Liga Valdmane             ZVOC            LAT 11:06.00 01:06.52     +4:49  
   4. Liis Uusküla              Rakv            EST 11:08.00 01:37.18    +35:15  
      Daisy Kudre               Peko            EST 11:02.00 Ei start            
      Tuuli Erm                 Võru            EST 11:10.00 Ei start            
      1 Reserv                                  EST 11:00.00 Ei start            
N35
10550m 22KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa S.aeg    Tulemus   Viitaeg     
   1. Ļubova Pavļukova          OK Stiga/ BJC " LAT 11:27.00 01:08.45  01:08.45  
   2. Triin Vask                Ilves           EST 11:25.00 01:23.07    +14:22  
      1 Reserv                                  EST 11:23.00 Ei start            
      Rasa Kumpyte              Levuo           LTU 11:29.00 Ei start            
N45
7540m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa S.aeg    Tulemus   Viitaeg     
   1. Ingrit Kala               Peko            EST 11:29.00 00:49.47  00:49.47  
   2. Piret Niglas              Jõhvikas        EST 11:27.00 01:03.26    +13:39  
   3. Kadre Maalma              Jõhvikas        EST 11:31.00 01:08.50    +19:03  
   4. Pille Illak               Otepää          EST 11:25.00 01:30.18    +40:31  
      1 Reserv                                  EST 11:23.00 Ei start            
N55
5980m 13KP
Koht  Nimi                      Klubi           Maa S.aeg    Tulemus   Viitaeg     
   1. Siiri Poopuu              JOKA            EST 11:50.00 00:48.27  00:48.27  
   2. Ülle Põldoja              Ilves           EST 11:52.00 01:24.28    +36:01  
      Marja Kanerva             Jyry            FIN 11:48.00 Puuduv KP           
      Iveta Holcmane                            LAT 11:46.00 Ei start            
Rakvere OK
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2013, www.tak-soft.com 1/11/2015 10:45:32 PM